دستگاه کاتر پلاتر رومیزی عرض 60cm میماکی مدل Mimaki CG-60SRIII گالری تصاویر

کاترپلاتر رومیزی عرض 60cm میماکی CG-60SRIII

محصول جدید

کاتر پلاتر عرض 60 سانتی متر میماکی مدل Mimaki CG-60SRIII محصول کشور ژاپن یکی از قدرتمندترین دستگاه های کاتر پلاتر موجود در بازار - ابزاری کامل برای هر نوع برش | با سرعت فوق العاده | برش سریع و دقیق خطوط | دارای سنسور تشخیص کراپ مارک به منظور دوربری تصاویر با دقت عالی | با قابلیت نیم تیغ.

عدم موجودی

60 سانتیمتر
70 سانتی متر در ثانیه
Mimaki
این دستگاه در برش انواع استیکر، برچسب، روز رنگ، شبرنگ و انواع مدیاهای رفلکتیو و فلورسنت بسیار عالی عمل خواهد کرد.

کمپانی ژاپنی میماکی به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده دستگاه کاترپلاتر در سراسر دنیا مطرح بوده و با دارا بودن نمایندگی های بسیار در اقصی نقاط جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است.

دستگاه کاتر پلاتر رومیزی عرض 60 سانتیمتر میماکی مدل Mimaki CG-60SRIII یکی از تولیدات جدید کمپانی میماکی بوده که هم اکنون توسط شرکت آساک سیستم در ایران عرضه می گردد.

این دستگاه در برش انواع استیکر، برچسب، روز رنگ، شبرنگ و انواع مدیاهای رفلکتیو و فلورسنت بسیار عالی عمل خواهد کرد.

Servo Motor بیصدای تعبیه شده بر روی دستگاه کیفیت بالای سرعت و دقت برش را تضمین می نماید.

این دستگاه با سنسور های دقیق قابلیت تشخیص و برش تصاویر چاپ شده توسط هر نوع دستگاه چاپی را خواهد داشت.

فشار تیغ تعبیه شده بر روی دستگاه تا 500 گرم عمل می نماید.

سرعت برش دستگاه 70 سانتیمتر در ثانیه و سرعت حرکت آن 100 ثانتیمتر در ثانیه می باشد.

افزایش دو برابری سرعت برش در نقاط منحنی نسبت به مدل های سری CG-SRII یکی از مزیت های این دستگاه بوده که کارایی آن را افزایش داده است.

سرعت دو برابر کاتر پلاتر میماکی در نقاط منحنی

قابلیت تشخیص کراپ مارک برای دوربری تصاویر

قابلیت تشخیص رجیستر مارک با دقت بسیار عالی یکی دیگر از مزیت های دستگاه های میماکی نسبت به محصولات مشابه بوده که می تواند به وسیله سنسور دقیق اپتیکال تعبیه شده بر روی دستگاه  با تشخیص رجیستر مارک های چاپ شده  با سرعت بسیار بالا و به طور پیوسته تصاویر چاپ شده بر روی انواع استیکر را به طور دقیق و با فواصل دلخواه از لبه کار برش دهد.

با تشخیص پیوسته حداقل چهار رجیستر مارک در هر دو محور افقی و عمودی عملیات برش هر تصویر به صورت خودکار انجام می پذیرد.

قابلیت خلاقانه نام تیغ یا نیم برش

قابلیت نیم تیغ (Half-cut) و تمام برش (Die-cut) دستگاه میماکی با ایجاد چند نقطه جهت نگه داشتن تصویر در جای خود عملیات نصب استیکر را در محل مربوطه بسیار آسان و راحت می کند.

قابلیت نیم تیغ و تمام تیغ کاترپلاتر میماکی

قابلیت اصلاح بخش ها

این قابلیت یکی دیگر از برتری های دستگاههای میماکی نسبت به سایر دستگاهها محسوب می گردد. این عملکرد باعث می شود تا رجیستر مارک های حدواسط تشخیص داده شده و تصحیح برای هر بخش توسط چهار نقطه انجام گردد. این قابلیت برای افزایش دقت در برش های طولانی حتی اگر مدیای مربوطه کج شده باشد بسیار کارآمد بوده و مفید واقع می گردد.

قابلیت اصلاح بخش ها در دستگاه میماکی

قابلیت Over-Cut

با دارا بودن این قابلیت نقطه ابتدایی و پایانی برش دقیقا روی هم افتاده و هیچ نقطه بدون برشی باقی نمی ماند. این ویژگی در برش مدیاهای پشت چسبدار یا ضخیم بسیار مفید خواهد بود.

قابلیت over-cut میماکی

نرم افزار حرفه ای FineCut8

این نرم افزار بسیار قدرتمند با قابلیت به روز رسانی توسط کاربر قادر خواهد بود تا انواع فایل های طراحی شده توسط نرم افزار های Corel Draw و Illustrator را به راحتی به دستگاه منتقل نموده و با دقت بالا برش دهد.

ویدیو معرفی کاتر پلاتر Mimaki CG-60SRIII

لوازم جانبی

نظرات

مــحصولات مرتبط