برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

روش های ارسال کالا

روشهای ارسال کالا

 تهران:

سفارشات تهران در ساعات اداری ( شنبه تا 4شنبه 9 تا 15 - 5 شنبه 9 تا 12 ) همان روز و در غیر این صورت روز کاری بعد ارسال می گردد. روش های ارسال در تهران به شرح زیر است :

1 - تحویل حضوری در دفتر آساک سیستم : سفارش ها در محل دفتر آساک سیستم به آدرس تهران – خ کریمخان – خ ایرانشهرشمالی – کوچه نوشهر – پ 32 – واحد 4  قابل تحویل می باشد. به محض آماده شدن سفارش پیامک برای شما ارسال می شود.

2 - پیک موتوری : در ساعات اداری حداکثر پس از سه ساعت سفارش ارسال می شود. هزینه ارسال بر اساس آدرس ثبت شده در سفارش  تعیین و در فاکتور منظور می شود. در مقصد نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد. 

3- خودرو سواری: در ساعات اداری حداکثر پس از سه ساعت سفارش ارسال می شود. هزینه ارسال بر اساس آدرس ثبت شده در سفارش  تعیین و در فاکتور منظور می شود. در مقصد نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد. این حامل برای حمل کالاهایی که وزن یا ابعاد آن برای حمل با موتور سیکلت مجاز نمی باشد مناسب است.

4-وانت: چنانچه حجم یا وزن سفارش خریداری شده خارج از حدود مجاز حمل با خودرو سواری باشد این حامل نیز قابل انتخاب خواهد بود.

4 - تیپاکس : هزینه در این روش بسته به وزن و ابعاد مرسوله متغیر می باشد که توسط شرکت تیپاکس تعیین می شود و در مقصد از خریدار دریافت می گردد. زمان رسیدن بسته معمولا یک روز کاری پس از ثبت سفارش می باشد. این حامل برای بارهای کم حجم مناسب بوده و در صورت خرید جوهر امکان تحویل به تیپاکس نمی باشد. برای پیگیری بسته ارسالی می توانید از لینک  رهگیری مرسوله تیپاکس استفاده کنید. برای تماس با شعب از لینک https://tipaxco.com/location استفاده نمایید.

 5 - پست : هزینه پست بسته به وزن مرسوله تعیین و در فاکتور منظور می شود. این حامل برای تمامی محصولات فعال نبوده و فقط برای اجناس با وزن کم قابل انتخاب می باشد. زمان رسیدن مرسوله بنا بر اعلام شرکت پست برای پست پیشتاز بین 1 تا 3 روز کاری و برای پست سفارشی بین 3 تا 7 روز می باشد. در مقصد نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد. لازم به ذکر است ارسال پستی در روز پنجشنبه مقدور نیست.

کد رهگیری مرسوله پستی پس از تحویل به شرکت پست در پنل کاربری شما درج گردیده که می توانید با وارد کردن کد مربوطه در لینک زیر مرسوله خود را رهگیری نمایید.

لینک رهگیری مرسولات پستی

  سایر نقاط کشور :

سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 و روز پنج شنبه تا ساعت 11 ثبت و تایید شود همان روز، و در غیر این صورت روز بعد به انتخاب مشتری با باربری، پست، ترمینال اتوبوسرانی یا تیپاکس ارسال می شود.

 

 1 - باربری : هزینه ارسال از دفتر آساک سیستم تا باربری 60000 تومان بوده که در فاکتور لحاظ می شود. هزینه بین شهری از باربری تا شهر مقصد توسط باربری تعیین میشود و در مقصد از خریدار دریافت می گردد. شما می توانید باربری مدنظر خود را در قسمت توضیحات سفارش قید نمایید. این حامل از نظر هزینه مناسب می باشد و برای بارهای حجیم توصیه می شود.

 

2 - تیپاکس : هزینه ارسال در این روش بسته به وزن و ابعاد مرسوله متغیر می باشد که توسط شرکت تیپاکس تعیین می شود و در مقصد از خریدار دریافت می گردد. زمان رسیدن بسته بین یک تا سه روز کاری پس از ثبت سفارش می باشد. این حامل برای بارهای کم حجم مناسب می باشد و در صورت خرید جوهر امکان تحویل به تیپاکس نمی باشد. برای پیگیری بسته ارسالی از لینک  رهگیری مرسوله تیپاکس  می توانید استفاده کنید. برای تماس با شعب از لینک https://tipaxco.com/location استفاده نمایید.

 3 - پست : هزینه پست بسته به وزن مرسوله تعیین و در فاکتور منظور می شود. این حامل برای تمامی محصولات فعال نمی باشد و فقط برای اجناس با وزن کم قابل انتخاب می باشد. زمان رسیدن مرسوله بنا بر اعلام شرکت پست برای پست پیشتاز بین 1 تا 3 روز کاری و پست سفارشی بین 3 تا 7 روز می باشد. در مقصد نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد. لازم به ذکر است ارسال پستی در روز پنجشنبه مقدور نیست.

کد رهگیری مرسوله پستی پس از تحویل به شرکت پست در پنل کاربری شما درج گردیده که می توانید با وارد کردن کد مربوطه در لینک زیر مرسوله خود را رهگیری نمایید.

لینک رهگیری مرسولات پستی

4 -  ترمینال اتوبوس : هزینه ارسال از دفتر آساک سیستم تا ترمینال 120000 تومان بوده و برعهده خریدار می باشد که در فاکتور لحاظ می شود. هزینه بین شهری از ترمینال تا شهر مقصد توسط ترمینال تعیین می شود و در مقصد از خریدار دریافت می گردد.. شما می توانید تعاونی مدنظر خود را در قسمت توضیحات سفارش قید نمایید. این حامل با توجه به مشخص نبودن تعرفه ها به غیر از موارد ضروری پیشنهاد نمی شود.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • تحویل کالا به پست - تیپاکس - ترمینال - باربری و سایر حامل ها به منزله تحویل کالا به مشتری می باشد. لذا مسئولیت عواقب ناشی از هرگونه اتفاق اعم از آسیب دیدگی - سرقت - شکستگی و ... در حین حمل از شرکت آساک سیستم سلب گردیده و مشتری می بایست مراتب شکایت و جبران خسارت خود را از طریق حامل کالا پیگیری نماید.
  • چنانچه مشتری به منظور دریافت کالای حمل شده توسط پست - تیپاکس و سایر حامل ها در محل حاضر نبوده و قادر به تحویل کالا نباشد و سفارش به مجموعه آساک سیستم عودت گردد کلیه هزینه های مرتبط با ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
  • هد و کارتریج و قطعات فابریک فاقد گارانتی می باشد.
  • کالاهایی مانند لیوان - بشقاب و مواد خام سابلیمیشن فاقد هرگونه گارانتی بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال شکستگی در حین حمل کالا ندارد.
  • چنانچه شرکت نتواند به هر علتی (نوسات قیمت ارز - اشتباه در موجودی انبار - عدم تامین کالا توسط تامین کننده و ... )  کالای خریداری شده مشتری را ارسال نماید، مبلغ پرداختی مشتری ظرف مدت 48 ساعت به حساب خریدار مسترد می گردد.
  • کلیه اطلاعات، متون و تصاویر موجود در سایت متعلق به آساک سیستم می باشد و استفاده از آنها مجاز نمی باشد.

شرایط مرجوع نمودن کالا:

  • در صورتی که مشتری بخواهد کالایی را مرجوع نماید باید حداکثر تا 48 ساعت پس از تحویل کالا مراتب را به شرکت اطلاع داده و نسبت به مرجوع نمودن آن اقدام نماید. لذا بعد از گذشت مدت مذکور امکان بازگشت محصول تحت هیچ شرایطی مقدور نیست.
  • تنها کالاهایی که استفاده نشده و یا کارتن و بسته بندی آنها باز نشده باشد قابل مرجوع کردن می باشند.
  • کلیه هزینه های حمل و باربری محصول مرجوعی تا هنگام تحویل به انبار آساک سیستم بر عهده مشتری می باشد.
  • استرداد وجه کالای عودتی بعد از رسیدن کالا به انبار و تایید انبار مبنی بر سلامت کالا و عدم استفاده از آن امکان پذیر بوده و طی 24 ساعت بعد از تایید انبار نسبت به بازگشت وجه اقدام می گردد.
فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم