روشهای ارسال کالا

 تهران:

سفارشات تهران در ساعات اداری ( شنبه تا 4شنبه 9 تا 18 و 5 شنبه 9-13 ) بلافاصله پس از تایید و بسته بندی ارسال می گردد. تمام سفارش ها در محدوده شهر تهران از طریق پیک موتوری و در صورت حجیم بودن با وانت ارسال می گردد. هزینه حمل به عهده خریدار می باشد وبه صورت پایه 15000 تومان بوده و بسته به آدرس ارسال امکان افزایش دارد. همچنین در صورت تمایل مشتری سفارشات در محل دفتر آساک سیستم به آدرس تهران – خ کریمخان – خ ایرانشهرشمالی – کوچه نوشهر – پ 32 – واحد 4  نیز قابل تحویل می باشد.

  سایر نقاط کشور :

سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 16 و روز پنج شنبه تا ساعت 12 ثبت و تایید شود همان روز، و در غیر این صورت روز بعد به انتخاب مشتری با باربری، ترمینال اتوبوسرانی یا تیپاکس ارسال می شود.

 

 1 - باربری : هزینه درون شهری ارسال تا باربری 15000 بوده و برعهده خریدار می باشد که در فاکتور لحاظ می شود. هزینه بین شهری توسط باربری تعیین میشود و در مقصد دریافت می گردد. شما می توانید باربری مدنظر خود را در قسمت توضیحات سفارش قید نمایید. این حامل از نظر هزینه مناسب می باشد و برای بارهای حجیم توصیه می شود.

 

2 - تیپاکس : این حامل شمل هزینه درون شهری نمی باشد و هزینه بین شهری حداقل حدود 30000 تومان و بسته به وزن و ابعاد مرسوله متغیر می باشد که توسط تیپاکس تعیین می شود و در مقصد از خریدار اخذ می شود. این حامل برای بارهای کم حجم مناسب می باشد و در صورت خرید جوهر امکان تحویل به تیپاکس نمی باشد. برای پیگیری بسته ارسالی از لینک  رهگیری مرسوله تیپاکس  می توانید استفاده کنید. برای تماس با شعب شهرستان از لینک https://tipaxco.com/location استفاده نمایید.

 3 - پست پیشتاز : هزینه پست قبل از ارسال اخذ شده و برای پست پیشتاز تا 3 کیلوگرم 26000 تومان، 3 تا 5 کیلوگرم 36000 تومان و 5 تا 9 کیلوگرم 46000 تومان می‌باشد. شایان ذکر است این حامل برای تمامی محصولات فعال نمی باشد و فقط برای اجناس با وزن کم قابل انتخاب می باشد.

4 -  ترمینال اتوبوس : هزینه درون شهری ارسال تا ترمینال 25000 بوده و برعهده خریدار می باشد که در فاکتور لحاظ می شود. هزینه بین شهری توسط ترمینال تعیین می شود. شما می توانید تعاونی مدنظر خود را در قسمت توضیحات سفارش قید نمایید. این حامل با توجه به مشخص نبودن تعرفه ها به غیر از موارد ضروری پیشنهاد نمی شود.