روشهای ارسال کالا

 تهران:

سفارشات تهران در ساعات اداری ( شنبه تا 4شنبه 9 تا 16 - 5 شنبه 9 تا 12 ) همان روز و در غیر این صورت روز کاری بعد ارسال می گردد. روش های ارسال در تهران به شرح زیر است :

1 - تحویل حضوری در دفتر آساک سیستم : سفارش ها در محل دفتر آساک سیستم به آدرس تهران – خ کریمخان – خ ایرانشهرشمالی – کوچه نوشهر – پ 32 – واحد 4  قابل تحویل می باشد. به محض آماده شدن سفارش پیامک برای شما ارسال می شود.

2 - پیک موتوری : در ساعات اداری حداکثر پس از سه ساعت سفارش ارسال می شود. هزینه ارسال بر اساس آدرس ثبت شده در سفارش به صورت زیر تعیین و در فاکتور منظور می شود. در مقصد نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد. 


مناطق (6 - 7 - 11 - 12) :  40000 تومان
مناطق ( 2 - 3 - 8 - 9 - 10 - 13- 14- 15- 16- 17 ) : 55000 تومان
مناطق (1 - 4 - 5 - 18 - 19) : 65000 تومان
مناطق (20 - 21 - 22) : 85000 تومان

3 - تیپاکس : هزینه در این روش بسته به وزن و ابعاد مرسوله متغیر می باشد که توسط شرکت تیپاکس تعیین می شود و در مقصد از خریدار دریافت می گردد. زمان رسیدن بسته معمولا یک روز کاری پس از ثبت سفارش می باشد. این حامل برای بارهای کم حجم مناسب بوده و در صورت خرید جوهر امکان تحویل به تیپاکس نمی باشد. برای پیگیری بسته ارسالی می توانید از لینک  رهگیری مرسوله تیپاکس استفاده کنید. برای تماس با شعب از لینک https://tipaxco.com/location استفاده نمایید.

 4 - پست : هزینه پست بسته به وزن مرسوله تعیین و در فاکتور منظور می شود. این حامل برای تمامی محصولات فعال نبوده و فقط برای اجناس با وزن کم قابل انتخاب می باشد. زمان رسیدن مرسوله بنا بر اعلام شرکت پست برای پست پیشتاز بین 1 تا 3 روز کاری و برای پست سفارشی بین 3 تا 7 روز می باشد. در مقصد نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.

  سایر نقاط کشور :

سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 و روز پنج شنبه تا ساعت 11 ثبت و تایید شود همان روز، و در غیر این صورت روز بعد به انتخاب مشتری با باربری، پست، ترمینال اتوبوسرانی یا تیپاکس ارسال می شود.

 

 1 - باربری : هزینه ارسال از دفتر آساک سیستم تا باربری 45000 تومان بوده که در فاکتور لحاظ می شود. هزینه بین شهری از باربری تا شهر مقصد توسط باربری تعیین میشود و در مقصد از خریدار دریافت می گردد. شما می توانید باربری مدنظر خود را در قسمت توضیحات سفارش قید نمایید. این حامل از نظر هزینه مناسب می باشد و برای بارهای حجیم توصیه می شود.

 

2 - تیپاکس : هزینه ارسال در این روش بسته به وزن و ابعاد مرسوله متغیر می باشد که توسط شرکت تیپاکس تعیین می شود و در مقصد از خریدار دریافت می گردد. زمان رسیدن بسته بین یک تا سه روز کاری پس از ثبت سفارش می باشد. این حامل برای بارهای کم حجم مناسب می باشد و در صورت خرید جوهر امکان تحویل به تیپاکس نمی باشد. برای پیگیری بسته ارسالی از لینک  رهگیری مرسوله تیپاکس  می توانید استفاده کنید. برای تماس با شعب از لینک https://tipaxco.com/location استفاده نمایید.

 3 - پست : هزینه پست بسته به وزن مرسوله تعیین و در فاکتور منظور می شود. این حامل برای تمامی محصولات فعال نمی باشد و فقط برای اجناس با وزن کم قابل انتخاب می باشد. زمان رسیدن مرسوله بنا بر اعلام شرکت پست برای پست پیشتاز بین 1 تا 3 روز کاری و پست سفارشی بین 3 تا 7 روز می باشد. در مقصد نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.

4 -  ترمینال اتوبوس : هزینه ارسال از دفتر آساک سیستم تا ترمینال 75000 تومان بوده و برعهده خریدار می باشد که در فاکتور لحاظ می شود. هزینه بین شهری از ترمینال تا شهر مقصد توسط ترمینال تعیین می شود و در مقصد از خریدار دریافت می گردد.. شما می توانید تعاونی مدنظر خود را در قسمت توضیحات سفارش قید نمایید. این حامل با توجه به مشخص نبودن تعرفه ها به غیر از موارد ضروری پیشنهاد نمی شود.