دستگاه طلاكوب ديجيتال T400A گالری تصاویر

دستگاه طلاكوب ديجيتال T700

محصول جدید

دستگاه طلاكوب ديجيتال (ترمال هد) مدل T700.قابلیت چاپ بر روی بیشتر اجسام

بدون كليشه با كيفيت و ماندگاري بالا

زمان تحویل : بین یک تا پنج روز کاری

25,000,000 تومان

دستگاه طلاكوب ديجيتال.قابلیت چاپ بر روی بیشتر اجسام مانند (گالینگور، چرم، پوشه دکمه دار، ساک دستی پارچه ای و پلاستیکی، کاغذ و مقواگلاسه، برچسب شيشه اي، ليبل و....)

در زمينه صحافي براي طلاكوب يك متريال به روش سنتي،به دستگاها و حروف سربي نياز است.همچنين اگر كار چاپي داراي آرم،لوگو يا طراحي بصورت غير نوشتاري باشد مجبوريم كليشه آن را بسازيم. اين امر مستلزم هزينه بالا و زمان طولاني ميباشد علاوه بر اين حرارت وارد شده به سرب بسيار مضر و خطرناك است كه باعث ايجاد آلودگي و به خطر افتادن سلامت فرد مي شود.
بر اثر سال ها تجربه و تلاش موفق شديم بسياري از مشكلات را از بين ببريم.زمان چاپ را از يك ساعت به پانزده ثانيه و هزينه تمام شده هر كار چاپي را تا چهار برابر كاهش دهيم.در نهايت اين دستگاه را اختراع كردیم تا بتوانيم به هموطنان عزيز كشورمان ياري رسانيم. 

عملکرد دستگاه طلاکوب دیجیتال بصورت ترمال میباشد فایل مورد نظر خود را که توسط فتوشاپ و کرل و یا هر نرم افزار دیگری که در نهایت بصورت بیت مپ و بی ام پی سیو میشود  تهیه شده را میتوان به دستگاه انتقال داد و بر روی اجسام مورد نظر خود چاپ نمایید.

مشخصات دستگاه T700 :

چاپ مفید :50 در 70
ورودی :60 در 90
وزن :60 کیلوگرم
تعداد چاپ :روزانه 600 جلد پایان نامه های دانشجویی
قابلیت چاپ بر روی :

پایان نامه - پوشه دکمه دار - لیبل پشت چسبدار - چرم - کاغذ و مقوای گلاسه - پلاستیک - نایلون - ساک دستی پارچه ای و پلاستیکی - طلق و سلفون - انواع سطوح صاف و انعطاف پذیر

 

تفاوت و مزيت هاي دستگاه ترمال هد با ساير دستگاه ها:


١-دستگاه بصورت ترمال هد عمل ميكند،كه عمل كردن آن به دليل پردازش كيفيت و انطباق پذيري بالا،چاپ آن براق و داراي ماندگاري بالا ميباشد.
٢-به دليل بالا بودن رزولوشن هد،كار چاپي داراي كيفيت و دقت بالايي است.
٣-تنها دستگاهي است كه ميتوان بر روي متريال هاي خيلي نازك مانند:پلاستيك،سلفون و نايلون چاپ بزد.
٤-كار با دستگاه نيازي به نيروي انساني ماهر ندارد و فرد با كمترين تجربه مي تواند از آن استفاده كند.
٥-اصلي و مهم ترين موضوع اين است كه بر روي متريال هايي هم چون:
پوشه دكمه دار،ليبل پشت چسب دار،چرم،كاغذ و مقواي گلاسه، گالينگور،پلاستيك،نايلون،ساك دستي پارچه اي و پلاستيكي،طلق،سلفون و انواع سطوح صاف و انعطاف پذير  قادر به چاپ است.

نمونه کارهای انجام شده با دستگاه طلاکوب دیجیتال :

نظرات

مــحصولات مرتبط