درباره ما

آساک سیستم در مهرماه سال 1391 با هدف تامین و فروش انواع رول کاغذ دستگاههای پلاتر تاسیس گردید. در ادامه راه و با توجه به نیاز مشتریان و خلا موجود در بازار در زمینه تامین برخی از ملزومات و مواد مصرفی چاپ دیجیتال شرکت آساک سیستم اقدام به گسترش حوزه فعالیت خود داده و محصولات جدیدی را به خدمات قابل ارائه خود اضافه نمود.

با گذشت زمان و با توجه به اینکه بسیاری از دفاتر فنی و مراکز چاپ دیجیتال قادر به تهیه کلیه مایحتاج خود از یک مرکز واحد نبوده و به همین علت مجبور به خرید این اقلام از چند فروشگاه می شدند و با عنایت به اینکه این روش هزینه های زائد بسیاری مانند هزینه های حمل و نقل و … را در برداشت این شرکت با راه اندازی فروشگاه اینترنتی آساک سیستم به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین ارائه ماشین آلات و مواد مصرفی چاپ دیجیتال گام بزرگی در راستای حل این موضوع برداشت.

فروشگاه اینترنتی آساک سیستم هم اکنون با بهره گیری از تخصص نیروهای کارآمد و جوان خود قادر به تامین بسیاری از نیازهای مشتریان عزیز در سراسر کشور عزیزمان ایران بوده و می تواند محصولات درخواستی آنان را در کوتاهترین زمان از طریق باربری | ترمینال | پست | تیپاکس و پیک موتوری ارسال نماید.

465
اشتراک گذاری‌
1.5k
بازدید

ما را در دنبال کنید

محبوب ترین ها