1397-11-12

دفترچه راهنمای خطاها و تعمیرات پلاتر اچ پی HP Design Jet T770

دفترچه راهنمای تعمیرات (Service Manual) دستگاه پلاتر اچ پی HP Design Jet T770

استفاده، نگهداری، عیب یابی و تعمیر دستگاههای پلاتر نیاز به تخصص و دانش کافی در این زمینه داشته که بسیاری از کاربران از آن بی اطلاع بوده و همین امر گاها سبب می گردد تا آسیب هایی به دستگاه وارد آمده و یا به علت استفاده ناصحیح عمر دستگاه را کاهش دهد.

در این بین نظرات مختلف و مشاوره های غلط افراد غیر متخصص نیز مشکلاتی را برای کابران دستگاههای فوق به همراه آورده است. بدیهی است تخصصی ترین و کامل ترین مرجع سرویس، تعمیر و نگهداری هر محصول راهنمای ارایه شده توسط کارخانه سازنده آن دستگاه است. این دفترچه ها معمولا در اختیار عموم قرار نگرفته و فقط توسط کمپانی به مراکز رسمی و نمایندگی های مجاز ارائه می گردد.

شرکت آساک سیستم در جهت خدمت دهی و افزایش رضایت مشتریان خود اقدام به انتشار رایگان دفترچه ها و جزوات راهنمای تعمیر و سرویس دستگاههای چاپ دیجیتال اعم از پلاتر، پرینتر، کپی و … نموده تا بتواند ضمن ارایه اطلاعات فنی و تخصصی استاندارد به کاربران در کاهش هزینه های آنان نیز قدمی بردارد.

در این پست سرویس منوال (Service Manual) دستگاه پلاتر اچ پی سری تی شامل دستگاههای HP Designjet T770 & T1200 ارایه شده که شامل موارد ذیل می باشد:

– راهنمای کامل دستگاه پلاتر و قطعات مختلف آن

– راهنمای خطاهای دستگاه و عیب یابی پلاتر

– راهنمای تعمیر و تعویض قطعات دستگاه پلاتر

فایل مربوطه را می توانید از طریق لینک ذیل دانلود نمائید:

 

 

گزارش خرابی فایل:

گـزارش خرابی لینک دانلود – انتقادات – پیشنهادات

 

عضــویت در کانـــــال تلگــرام آســـــاک سیســـتم

خدمات دستگاهها , , , , , ,
درباره Asak1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *