کاغذ تحریر 80 گرم A4 - PaperOne گالری تصاویر

کاغذ تحریر 80 گرم A4 - PaperOne

محصول جدید

کاغذ پیپروان A4 | کاغذ A4 Paper One با سفیدی 98% و 80 گرم در بسته های 500 برگی

   فقط خرید  تلفنی   -    370  44  888 - 021   

عدم موجودی

2.5 کیلوگرم
اندونزی
210x297 cm
A4
500 برگ
5 بسته
80 گرم
لیزری
Paper One
تحریر

کشور اندونزی با قرار گرفتن بر روی خط استوا و مناطق جغرافیایی با رطوبت بسیار بالا دارای جنگل های بسیار عظیمی بوده و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان چوب، کاغذ و صنایع سلولزی در جهان به شمار می آید.

برند Paper One به عنوان یکی از معروفترین برندها در صنعت کاغذ در بسیاری از کشورهای جهان مورد استفاده قرار گرفته و دارای محبوبیت بسیاری است.

این کاغذ با سفیدی 98% و تراکم بالای 98% تمامی استانداردهای موجود در زمینه کیفیت کاغذ را دارا بوده و با گرماژ 80 گرم کیفیت چاپ بسیار مطلوبی را در انواع دستگاههای جوهرافشان و لیزری ارائه می دهد.

تراکم بسیار بالای این کاغذ چاپ پذیری و جذب تونر و جوهر را با ظرافت و دقت بیشتری ممکن نموده که همین امر در کیفیت بالای چاپ بسیار تاثیر گذار است.

یکی دیگر از مزایای کاغذ های A4 Paper One برش دقیق این نوع کاغذ ها بوده که با ماشین آلات بسیار دقیق و تکنولوژی روز دنیا بریده و بسته بندی می گردند. برش لیزری دقیق این کاغذ ها سطح برش صاف و یکنواخت و عاری از هرگونه خرده کاغذ را ممکن نموده که این امر در دستگاه های چاپ سرعت بالا مانند دستگاههای فتوکپی بسیار اهمیت داشته و باعث افزایش طول عمر دستگاه می گردد.

تمامی موارد فوق باعث گردیده تا کاغذ های Paper One به عنوان یکی از انتخاب های اصلی سازمان و ادارت، شرکت ها، دفاتر فنی، کانون های تبلیغاتی و مدارس مطرح و مصرف گردند.

نظرات

مــحصولات مرتبط