کاغذ تحریر 80 گرم A4 - Copimax

محصول جدید

کاغذ تحریر 80 گرم | سایز A4 : 21 cm * 29.7 cm | برند CopiMax | برش لیزری کارخانه اصفهان | بسته بندی شرینک | مقرون به صرفه و اقتصادی .


35,000 تومان

2.5 کیلوگرم
29.7 * 21 سانتیمتر
A4
500 برگ
5 بسته
80 گرم
Copimax - کپی مکس
تحریر

برند کپی مکس مدت هاست که در بازار کاغذ و در زمینه کاغذ های شیت معرفی شده و همین امر باعث گردیده تا بسیاری از کاغذهای برش خورده داخل با این بسته بندی روانه بازار گردند. از این رو توصیه میشود این برند کاغذ از مراکز معتبر و مطمئن تهیه گردد. بسیار دیده شده است که کاغذهای 70 گرم و با برش نامناسب گیوتین با مارک copimax در بازار توزیع گردیده است.

شیت کاغذ تحریر 80 گرم کپی مکس A4 ارائه شده توسط آساک سیستم  کاغذ 80 گرم واقعی بوده و عملیات برش لیزری آن با استفاده از ماشین آلات روز و پیشرفته دنیا در کارخانجات معتبر ایران صورت پذیرفته است. این کاغذ در بسته بندی ها 500 برگی تولید و هر 5 بسته آن به صورت شرینک نایلونی بسته بندی گردیده است. این نوع کاغذ به عنوان اقتصادی ترین انتخاب جهت استفاده در مراکز با حجم مصرف بالا - مراکز چاپ و تکثیر - ادارات - مدارس و ارگانها قابل استفاده می باشد.

ابعاد کاغذ 29.7*21 سانتیمر بوده و قابلیت استفاده در انواع دستگاههای کپی - کپی پرینتر - ریسوگراف - پرینترهای لیزری و جوهرافشان را دارا می باشد.

نظرات

مــحصولات مرتبط

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: