کاغذ تحریر 80 گرم گلد سایز A5 | کاغذ Gold Paper A5 80 gsm گالری تصاویر

کاغذ تحریر 80 گرم گلد سایز A5 | کاغذ Gold Paper A5 80 gsm

محصول جدید

کاغذ تحریر 80 گرم گلد سایز A5 | کاغذ Gold Paper A5 80 gsm

20,000 تومان

1250 گرم
A5
500 برگ
10 بسته
80 گرم
Gold
تحریر

شرکت APP اندونزی یکی از بزرگترین تولید کننده های کاغذ در جهان بوده که با تولید سالانه 19 میلیون تن محصولات سلولوزی سهم بسیر بزرگی در تامین کاغذ کشورهای مختلف جهان داشته و محصولات این شرکت به 120 کشور در سراسر دنیا صادر می گردد.

برند گلد (GOLD) با نشان تجاری زیر یکی از برندهای کارخانه APP اندونزی بوده که برای کاغذ های تولیدی این شرکت در ابعاد A5 - A4 , A3 استفاده می گردد.

برند گلد Gold کاغذ A5

لازم به ذکر است که در حال حاضر کاغذهایی که در بازار ایران با برند Gold توزیع می گردد محصولاتی هستند که عملیات برش و بسته بندی آنها در داخل کشور صورت پذیرفته و عملا اورجینال محسوب نمیشوند و به توجه به سو استفاده برخی عناصر سودجو متاسفانه کاغذهای زیادی با کیفیت های متفاوت با برند و بسته بندی GOLD در بازار موجود می باشد. لذا به کاربران عزیز توصیه می گردد که ضمن دقت در هنگام خرید همواره از مراکز معتبر و مورد اعتماد خرید خود را انجام دهند.

کاغذهایی که با مارک GOLD  در آساک سیستم ارائه می گردند 80 گرم بوده از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در دستگاههای کپی با سرعت بالا | پرینترهای لیزری سیاه و سفید و رنگی | پرینترهای جوهرافشان و دستگاههای فکس بسیار مناسب می باشند.

نظرات

مــحصولات مرتبط

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: