دستگاه دیجیتالی چاپ سابلیمیشن لیوان و ماگ حرارتی گالری تصاویر

دستگاه تک کاره چاپ لیوان و ماگ

محصول جدید

دستگاه چاپ لیوان و ماگ حرارتی | دستگاه چاپ تکی لیوان داری صفحه نمایش دیجیتال به منظور کنترل دما و زمان مورد نیاز چاپ

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 50  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  5,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول به میزان امتیازی که دارید

1,250,000 تومان

ماگ های تبلیغاتی امروزه به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی پرمصرف و کاربردی مورد توجه قرار گرفته است. بر همین اساس شرکت آساک سیستم در راستای هدف اصلی خود یعنی تامین حداکثری ماشین آلات، ملزومات و مواد مصرفی چاپ دیجیتال اقدام به ارائه دستگاههای پرس مخصوص چاپ لیوان نموده است.

دستگاه چاپ لیوان تک کاره جزو نسل جدید دستگاههای چاپ سابلیمیشن ماگ و لیوان بوده که قادر است انواع ماگ، لیون و فنجان های سابلیمیشن را به راحتی و با کیفیت بالا چاپ نماید.

این دستگاه قابلیت نصب انواع کلمپ در سایز های 11OZ و 6OZ را جهت چاپ انواع لیوان های بزرگ و کوچک دارا بوده و طراحی آن به نحوی انجام گرفته است که برای تعویض کلمپ ها نیازی به ابزار نیست و این عمل به راحتی صورت می گیرد.

صفحه نمایش دیجیتالی تعبیه شده در دستگاه و میکروسوئیچ های تعبیه شده در آن باعث افزایش دقت و کیفیت دستگاه شده که به اپراتور امکان می دهد به راحتی بتواند زمان و دمای مورد نیاز چاپ خود را کنترل نماید.

روش کار با دستگاه فوق بدین شکل بوده که ابتدا تصویر مورد نظر چاپ بایستی با پرینتر مخصوص و جوهر سابلیمیشن بر روی کاغذ سابلیمیشن به صورت  برعکس (Mirror) چاپ شده و سپس کاغذ مذکور بر روی لیوانی حرارتی چسبیده شده و در دستگاه قرار می گیرد. دستگاه به گونه ای طراحی شده که کاملا لیوان را در داخل کلمپ مخصوص تحت فشار قرار داده و به روش پرس همراه با حرارت چاپ را از روی کاغذ به لیوان منتقل می نماید.

نظرات

محمود
1398-05-13

چاپ

ببخشید با کدوم دستگاه باید طرح رو چاپ کرد؟

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر
پاسخ از آساک سیستم:
با سلام
با دستگاه پرینتر جوهرافشان و با استفاده از کاغذ و جوهر سابلیمیشن

مــحصولات مرتبط