اسکنر طولی 36 اینچ کانتکس مدل Contex SD 36 MFP2GO گالری تصاویر

اسکنر طولی 36 اینچ Contex SD 36 MFP2GO

محصول جدید

اسکنر طولی کانتکس مدل Contex SD 36 MFP2GO با قابلیت اسکن رنگی و سیاه و سفید اسناد تا حداکثر عرض 36 اینچ معادل 91.4 سانتیمتر و با دقت سخت افزاری 600dpi مناسب جهت اسکن انواع نقشه و انواع رول تا ضخامت 2 میلیمتر و با طول نامحدود.

توجه: قیمت مذکور جهت اسکنر بدون پایه بوده و در صورت درخواست پایه بایستی هزینه جداگانه پرداخت گردد.

عدم موجودی

10 اینچ معادل 25.40 سانتیمتر در دقیقه
1.5 اینچ معادل 3.8 سانتیمتر در دقیقه
600dpi
36 اینچ معادل 91.4 سانتیمتر
گرفتن حاشیه سیاه اطراف نقشه تشخیص خودکار سایز نقشه صاف کردن اسنادی که به صورت کج اسکن شده اند تنظیم خودکار غلظت و روشنایی عکس

اسکنر عریض Contex SD 36 MFP2GO با قابلیت اسکن انواع نقشه و اسناد دستگاهی بسیار مناسب و کاربردی جهت استفاده در دفاتر فنی و چاپ دیجیتال و همچنین دفاتر مهندسی بوده که می تواند در اسکن و تهیه کپی از نقشه ها بسیار کارآمد باشد.

اسکنر کانتکس SD 36 MFP2GO دارای مانیتور رنگی 10 اینچ لمسی بوده که کار با دستگاه را بسیار راحت و سریع می نماید.

سرعت اسکن سیاه و سفید دستگاه 10 اینچ (معادل 25.40 سانتی متر) در ثانیه و سرعت اسکن رنگی آن برابر با 1.5 اینچ (معادل 3.8 سانتیمتر) در ثانیه می باشد.

این اسکنر قابلیت اسکن انواع مدیا را تا حداکثر عرض 36 اینچ معادل 91.4 سانتی متر را دارد. در مورد انواع شیت نیز این Scanner می تواند انواع اسناد از سایز A5 تا A0 را اسکن نماید. همچنین دستگاه از نظر طولی محدودیتی برای اسکن اسناد ندارد.

دقت 600dpi اسکنر کانتکس SD 36 MFP2GO برای اسکن انواع نقشه و اسناد مناسب بوده و دارای کیفیت مطلوبی است.

این دستگاه قابلیت اسکن انواع مدیا با ضخامت 0.08 تا 2 میلیمتر را دار بوده و با استفاده از سیستم های هوشمند به کار رفته در دستگاه می تواند در هنگام اسکن انواع نقاط زاید و نویز ها را حذف نماید.

قابلیت های هوشمند دستگاه مانند؛ گرفتن حاشیه سیاه اطراف نقشه - تشخیص خودکار سایز نقشه - صاف کردن اسنادی که به صورت کج اسکن شده اند - تنظیم خودکار غلظت و روشنایی عکس و ... در کیفیت خروجی دستگاه و سهولت استفاده از آن بسیار حائز اهمیت بوده و بر محاسن آن می افزاید.

نظرات

مــحصولات مرتبط